Analitičar rizika

Podgorica

Limit Prime Securities traži analitičara rizika koji će koristiti napredne analitičke vještine za izračunavanje rizika finansijskih odluka, i dijeliti ove informacije članovima tima zajedno sa prijedlozima za smanjenje rizika.

Opis posla:

  • Daje preporuke za smanjenje rizika, uključujući diversifikaciju, ulaganja i razmjenu valuta
  • Koristi analitički softver za izračunavanje rizika odluke
  • Savjetujte se s donosiocima poslovnih odluka i razumije njihove potrebe za podacima
  • Procijenjuje poslovnu i finansijsku evidenciju i utvrđuje nivo rizika
  • Kreira izvještaje i predviđa gubitke određenih poslovnih odluka

Zahtjevi:

  • Diplomirani inženjer bilo koje prirodne nauke: ekonomija i računovodstvo, matematika, fizika
  • Magistarska diploma je poželjna, ali nije presudno
  • Prethodno radno iskustvo nije neophodno
  • Tečno poznavanje engleskog jezika
  • Prilagodljivost smjenskom radu

Osobine:

  • Timski igrač
  • Proaktivno
  • Usmjeren na učenje

Uslovi:

  • Rad u međunarodnom timu
  • Proći svu potrebnu obuku
  • Stimulativna plata
  • Rad u smjenama

Ako želite postati dio Limit Prime tima, pošaljite svoj CV, na engleskom jeziku, na: hr@limitprime.com ili popunite formular ispod.

Ispunite formular i prijavite se

Prije nego odete, zakažite
besplatan razgovor sa našim agentom.

Postavite sva pitanja u vezi trejdinga i dobićete odgovore odmah.

Kontaktirajte nas putem WhatsApp-a!